IPad tabletin voittajat on arvottu

Palvelut
Palvelut

Kevan Tilaa sähköiset ilmoitukset -kampanjaan osallistuneiden kesken arvottiin 7.2.2024 kolme iPad tablettia. Arvontaan osallistui 14 238 henkilöä. Kiitos kaikille kampanjaan osallistuneille!

Tilaa sähköiset ilmoitukset -kampanja alkoi 15.11.2023 ja päättyi 31.1.2024. Saimme runsaasti uusia sähköisten ilmoitusten tilaajia verkkopalvelun ja puhelinpalvelun kautta. Arvontaan osallistui 14 238 Kevan asiakasta.

Kampanjaan osallistuneiden kesken arvottiin 7.2.2024 kolme iPad tablettia. Onnetar suosi arvonnassa asiakkaitamme Tampereelta, Laukaasta ja Loimaalta. Voittajille on ilmoitettu voitosta henkilökohtaisesti.

Onnea voittajille ja kiitos kaikille kampanjaan osallistuneille!

Tilaus lähetetty!

Kiitos! Vahvista uutiskirjeen tilaus vielä sähköpostiisi pian saapuvasta viestistä.

Olet jo tilannut Kevan uutiskirjeen!

Näyttää siltä, että olet jo tilaaja, joten emme lisänneet sinua tilaajaksi toiseen kertaan, ettei sinulle tule turhia sähköpostikopioita.

Tilaus epäonnistui.

Oho, järjestelmässä tapahtui näköjään virhe, emmekä saaneet lisättyä osoitettasi tilaajalistaan. Kokeile vaikka uudestaan, ja jos ei auta, niin ota yhteyttä viestinta@keva.fi niin voimme tarkistaa asian.